ORZEŹWIENIE Z WESSPER AquamaxWoda o doskonałym smaku każdego dnia nie ma sobie równych. bo przcież dzięki niej  możemy prowadzić zdrowy tryb życie i zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu każdego dnia.

Dziś recenzja dzbanka Aquamax marki Wessper od AGDmaster.com  
Dlaczego mój wybór padł właśnie na niego? 
Sprawa jest oczywista, zwróciłam uwagę na jego sporą pojemność, bo to aż 3,5 litra - dla mnie idealna. Po otrzymaniu przesyłki i odpakowaniu z kartonu, mogę też stwierdzić że jest zgrabny i w miarę lekki jak na taki produkt, świetnie trzyma się w ręce, a sam dziubek jest idealnie wyprofilowany, nic nie ścieka po dzbanku, z łatwością można też dozować wodę do szklanki dzięki miarce, która wskazuje nam poziom wody. Fajne jest też to, że mamy elektroniczny wskaznik zużycia filtru, który da znać kiedy nadejdzie moment wymiany na nowy.
Filtr  należy dobrać taki aby spełniał nasze oczekiwania, a ten załączony do dzbanka został zaprojektowany z myślą o naszej polskiej wodzie. Ma niwelować zapach chloru i sprawić aby woda po dodaniu kostek lodu była smaczna, orzeźwiająca przez cały dzień, każdego dnia, a na te nasze tropikalne upały woda to przecież nasze wybawienie! Dlatego zadbajmy o to aby była smaczna ;)Specjalnie dla Was kochani mam  rabat 20% na hasło: fashionelja 

ZPEWNIJ SOBIE ŁYK ROZKOSZY...

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze: