Foto4u.pl - Zatrzymaj chwile

Dziś troszkę odbiegam od tematyki modowej :)

Zbliżają się wakacje, świetna zabawa, wycieczki i cudowne niezapomniane chwile, które chcemy uwiecznić na papierze. Z każdego wakacyjnego dnia  nazbiera się "trochę" fajnych zdjęć, które zwykle zalegają na dysku komputera czy też zjadają pamięć naszego telefonu :)
W erze kiedy rządzi i dużą potęgą jest  Instagram cykanie zdjęć jest nieuniknione.
Na moim laptopie jest tyle zdjęć, że głowa boli, dlatego postanowiłam "posprzątać" twardy dysk i wywołać uwiecznione aparatem migawki z świetnie spędzonych chwil. Zdjęcia na papierze mają jakiś taki inny klimat niż te przeglądane na ekranie, też tak uważacie?

Szukając on-line dobrej oferty cenowej przy wywoływaniu dużej ilości zdjęć trafiłam na Foto4u.pl, bo zamówienie powyżej 1000 zdjęć w rozmiarze 10x15 to kwota 0.20 groszy od sztuki, dodatkowo od zamówienia od 300 zł przesyłka jest darmowa lub istnieje też możliwość darmowego odbioru w tysiącach punktów odbioru w całej Polsce, a więc to świetna oferta - takiej właśnie szukałam :). Złożone zamówienie ma zagwarantowany szybki czas realizacji 1-2 dni i wydrukowane jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Kodak. 

Foto4u.pl oferuje nam także ine usługi jak np:
- fotoobrazy na płótnie
czy
- fotoprezenty

Share this:

CONVERSATION

7 komentarze: