Zaful

W przyszłym miesiącu jeden ze sklepów - ZAFUL, który jest moim zdecydowanym faworytem obchodzi swoje trzecie urodziny. Czas tak szybko zleciał, a sklep ciągle się rozwija i jest jednym z popularniejszym wśród środowiska blogerów na całym świecie ponieważ promuje się na całym świecie wśród blogerów.

   Wspomniałam wcześniej, że jest on jednym moich faworytów, pewnie zastanawiacie się dlaczego?
Dlatego, że sklep zawsze staje na wysokości zadania i jakością bardzo pozytywnie zaskakuje. Pamiętam jak złożyłam swoje pierwsze zamówienie i czekałam z nieciekawością. Paczka przyszła szybko, bo czekałam zaledwie około 15 dni. Jakość ubrań była bardzo dobra, czasem zdarzy 
To co mi się bardzo podoba to jest to, że okazje cenowe i obniżki trwają cały rok, dodatkowo zawsze możemy w internecie wyszukać kupon rabatowy na minimum 15%, co w innych sklepach nie jest tak często spotykane :). Również na pierwszej stronie na górnym pasku po wejściu sklep on-line pojawia się kod, który umożliwia nam zakup po niższej i korzystniejszej cenie od tej regularnej.
przeglądając asortyment na Zaful spotykam się z fasonami sukienek, bluzek czy kurtek podobnymi, a czasami wręcz identycznymi z tymi od znanych marek.
Z okazji jubileuszu Zaful oferuje darmową wysyłkę do wszystkich zamówień, a po zakończeniu jubileuszu darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 30$ ale to nie wszystko, ponieważ będą też organizowane konkursy gdzie każdy ma szansę wygrać kartę podarunkową na zakupy w Zaful. Codziennie są nowe okazje i zniżki cenowe, warto więc śledzić swoją listę "ulubionych" ponieważ ilość przedmiotów w okazyjnych cenach jest ograniczona.
Zaful ma najlepsze ceny ponieważ oferuje nam asortyment prosto od producentów.
Osobiście bardzo polecam asortyment strojów kąpielowych w formie bikini w print lub jednoczęściowych strojów kąpielowych, które fenomenalnie podkreślają letnią opaleniznę.

Jeśli chcecie być na bieżąco koniecznie obserwujcie instagram oraz dołączcie do społeczności Z.me aby mieć możliwość wygrania jednej z kart podarunkowych!
Dodatkowo dzięki społeczności Z.me możemy się zainspirować i stworzyć swój niepowtarzalny zestaw.

Zbliża się lato dlatego chciałam Wam pokazać kilka ciekawych strojów kąpielowych wartych uwagi :)

Leaf Print Plunging Neck Swimsuit - Green

Printed Cross Back Bandage Bikini Set

Więcej podobnych kostiumów znajdziecie tutaj:

print bikini

white one piece swimsuit

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze: