Zaful świętuje trzecie urodziny

         W przyszłym miesiącu jeden ze sklepów - ZAFUL, który jest moim zdecydowanym faworytem obchodzi swoje trzecie urodziny. Czas tak szybko zleciał, a sklep ciągle się rozwija i jest jednym z popularniejszym wśród środowiska blogerów na całym świecie.

   Wspomniałam wcześniej, że jest on jednym moich faworytów, pewnie zastanawiacie się dlaczego?
Dlatego, że sklep zawsze staje na wysokości zadania i jakością bardzo pozytywnie zaskakuje.
To co mi się bardzo podoba to jest to, że okazje cenowe i obniżki trwają cały rok, dodatkowo zawsze możemy w internecie wyszukać kupon rabatowy na minimum 15%, co w innych sklepach nie jest tak często spotykane :). Zawsze przeglądając asortyment na Zaful spotykam się z fasonami sukienek, bluzek czy kurtek podobnymi, a czasami wręcz identycznymi z tymi od znanych marek.
Z okazji jubileuszu Zaful oferuje darmową wysyłkę do wszystkich zamówień, a po zakończeniu jubileuszu darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 30$ ale to nie wszystko, ponieważ będą też organizowane konkursy gdzie każdy ma szansę wygrać kartę podarunkową na zakupy w Zaful. Codziennie są nowe okazje i zniżki cenowe, warto więc śledzić swoją listę "ulubionych" ponieważ ilość przedmiotów w okazyjnych cenach jest ograniczona.
Zaful ma najlepsze ceny ponieważ oferuje nam asortyment prosto od producentów.

Jeśli chcecie być na bieżąco koniecznie obserwujcie instagram oraz dołączcie do społeczności Z.me aby mieć możliwość wygrania jednej z kart podarunkowych! Powodzenia!

Share this:

CONVERSATION

7 komentarze: